شرکت  سان کالا آنلاین با مسئولیت محدود به شماره ثبت ….. در تاریخ …..با نام تجاری سان کالا آنلاین نزد مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

این شرکت دارای پروانه عضویت از انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی به شماره عضویت … و مجوز فعالیت شماره …. از سازمان نظام صنفی رایانه ایی استان ….. بوده که با مراجعه به سایت هر یک از این مراجع می توانید از صحت و اعتبار مجوز های ما مطلع گردید.

در جهت بهبود امنیت و سرعت، سان کالا آنلاین بر روی پیشرفته ترین سرورهای اختصاصی شرکت ….. قرار گرفته است.

امکان ارسال کالا به تمام نقاط ایران با استفاده از …. امکان پذیر می باشد

همچنین این شرکت جهت استفاده از سیستم امن پرداخت اینترنتی با شرکت … قرارداد داشته که اعضا می توانند با امنیت کامل و کمترین خطا در تراکنشهای بانکی ، مبادلات خود را از طریق کلیه کارتهای عضو متصل به شبکه شتاب انجام دهند.

سان کالا آنلاین از دو مولفه اصلی تشکیل شده است. اولین مولفه دارا بودن نرم افزارهای ساده و قدرتمند که این امکان را برای شما فراهم می کند تا ظرف مدت چند دقیقه، فروشگاه خود را ایجاد نمایید. مولفه دوم، یک فروشگاه متمرکز که کالاهای متفاوت در آن جمع آوری شده است. این امر باعث تسریع روند جستجوی خریداران برای یافتن کالای مورد علاقه شان می شود.

بشنو از سان...

ما آفریده شده‌ایم تا رویاپردازی کنیم و برای رسیدن به آن‌ها تلاش کنیم. مسیری که همه در حال گذر از آن هستیم، پیچ وخم‌ها و فراز و نشیب‌هایی دارد که برای عبور از آن‌ها نیازمند همراهی یکدیگر هستیم. رویای خانه‌ی بی‌نظیرت را، بدون ترس ادامه بده.

هدف ما به تو در سان کالا کمک در برآورده شدن آرزوهایت است. ما در سان کالا قصد داریم تا لوازم‌خانگی، کالا و خدمات دیگر را در سطح شهر به دست مخاطبانی برسانیم که امکان خرید نقدی برای آن‌ها فراهم نیست. با اعتبار دادن به مشتریان خود و استفاده از بازار فروش اقساطی و تقاضای خرید اقساطی در میان برندهای معروف در این حیطه قرار گیریم و مسیر موفقیت را ادامه دهیم.

سان کالا چه مزایایی دارد؟

مزیت اول

نخستین مزیت مهم سان کالا وجود سان کالای فیزیکی است که در شهر اصفهان قرار دارد. این فروشگاه توانسته است علاوه بر حضور در سطح شهر اصفهان، تأمین‌کننده‌ی کالا در بسیاری از فروشگاه‌های دیگر در سراسر کشور باشد. این برند قریب به ۴۰ سال است که در این حوزه فعالیت داشته و افتخار همکاری با برندهای معتبر لوازم‌خانگی و شرکت‌های بزرگی همچون فولاد مبارکه و ذوب آن را در لیست خود دارد.

مزیت دوم

ترکیبی از دو نوع فروشگاه فیزیکی و اینترنتی در کنار یکدیگر است. دقیقه کاری که فروشگاه‌های مطرح دنیا مانند آمازون در برخی از شهرهای بزرگ دنیا اقدام به بازگشایی دفاتر فروش کرده‌اند.

مزیت سوم

فروش اصلی در سان کالا فروش اعتباری است که مزیت منطقی آن به شمار می‌رود. قیمت‌هایی که در کالاهای موجود سان دارند از نوع قیمت‌های رقابتی است و این موضوع به تخصص مدیران این شرکت در تأمین کالای مناسب است.

با توجه به شرایط موجود در کشور، سان کالا قصد دارد تا خدمات خود را توسعه داده و بعضاً خدماتی فراتر از فروش لوازم‌خانگی را به مخاطبان خود ارائه دهد.

هدف سان از راه‌اندازی سایت فروش چیست؟

معرفی برند سان کالا به‌عنوان یکی از خرده‌فروشان در بهترین جایگاه‌ها در فضای وب هدف اصلی از راه‌اندازی سایت است.

 

چرا رویاهات دست‌یافتنی است؟

قصه سان کالا با توجه به نوسانات اقتصادی و مشکلاتی که مردم ایران دارند، شکل گرفته است. مزایای خرید کردن بر هیچ‌کس پوشیده نیست. این عمل علاوه بر اینکه رفع کننده‌‌ی نیازهای اساسی و پایه‌ای افراد است، می‌تواند به‌عنوان یک سرگرمی و یا یک خاطره سازی نیز باشد. در اصل مخاطبان سان با خرید از این برند به ساخت یک شخصیت می‌پردازند و به آرزوهای خود می‌رسند!

کمابیش در زندگی همه دیده‌شده که درست درزمانی که قصد خرید یک محصول را داریم، پول کافی برای پرداخت در اختیارمان نبوده است. از جایی که خرید کردن برای برخی از افراد راهی برای رسیدن به آرزوهاست و با کنار هم قرار دادن اجسام و اشیاء رؤیاهایمان می‌چینیم، در سان کالا این فرایند را با فروش اعتباری کوتاه‌تر کردیم.

زودتر از هر آنچه است به رویاهایت برس، آرزوها دست‌یافتنی هستند. ‌دلیل انتخاب این شعار را می‌توان آرزوی مدیران سان کالا دانست که رسیدن به چنین سایتی در کنار موفقیت‌های دیگر خود بوده است. ما کمک می‌کنیم تا به آرزوهای خود برسید. این رسالتی برای ماست تا در حوزه‌ مسئولیت اجتماعی به سمتی برویم که آرزوهای کسانی که شرایط مالی مناسبی ندارند را در هر حوزه و تا هر مقطعی، متناسب با بودجه و توانمان، برآروده سازیم.

برنامه‌هایی از جمله آماده‌سازی جهیزیه برای جوانان، کمک به سالمندان، گرفتن وام، رفتن به سفرهای زیارتی و سیاحتی و کودکان کار، از نمونه برنامه‌هایی است که سان کالا برای ارائه خدمات به مشتریان خود در نظر گرفته است.

در حوزه‌ی مسئولیت اجتماعی هنوز برنامه‌ای اجرا نشده است اما یکی از مهم‌ترین اهداف ما که در حوزه مسئولیت اجتماعی در نظر داریم بحث محیط است.

 

خط ‌مشی سان کالا

راحتی دسترسی مردم کشور به تمامی کالاهای ایرانی، تثبیت داستان خرید نوپا، رسیدن به اهداف بزرگ با سرمایه‌های اندک و تبدیل شدن به بهترین برند فروش لوازم‌خانگی در ایران و در خاورمیانه از مهم‌ترین اهداف سان کالا است.

 

مخاطب سان کیست؟

قطعاً کسانی که امکان خرید نقد را همیشه دارد، هدف اصلی سان نیستند.

ما در سان همیشه فروش نقدی را داریم و قیمت‌های کالاها نیز رقابتی خواهند بود. از سویی تنوع محصولات نیز جزء مزایای ما خواهد بود اما کسانی که از شرایط مالی مناسبی برخوردارند و امروز یا هر زمان دیگری می‌توانند خرید کنند، هدف اصلی ما نباشند. ما فکر می‌کنیم کسانی که ثبات اجتماعی و ثبات شغلی را دارند اما به دلیل اینکه اعتبار خودشان را در جایی دیگر خرج کرده‌اند، وام گرفته‌اند، پیش‌خرید انجام دادند و اکنون برای خرید کالاها نمی‌توانند از جایی استفاده کنند اما درامد ماهیانه‌ی خوبی دارند، در کل افرادی که از نظر اقتصادی معتبر هستند، مخاطب ما خواهند بود. این افراد می‌توانند نوجوان باشند یا یک فرد بزرگ‌سال که سطح درآمد متوسط رو به بالا دارند.

سان کالا پاسخگوی نیاز تمام اقشار جامعه است و قصد دارد تا مدتی در جایگاه تأمین‌کننده‌ی برتر باقی بمانیم.