روش های ارسال در سان کالا

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

سان کالا با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در اصفهان فعال شده است.

اصفهان: سفارش‌ها در شهر اصفهان مطابق بازه زمانی مشخص شده، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از ۱ میلیون تومان در شهر اصفهان رایگان ارسال می‌شوند.

سایر شهرستانها : امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، ۳ تا ۵ روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

 • پرداخت در محل: وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان پرداخت کنید، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.
 • ارسال رایگان: کالاهایی که برچسب “ارسال رایگان به سراسر کشور” و “ارسال رایگان به اصفهان” دارند، شامل ارسال رایگان هستند. مشتریان می توانند هنگام ثبت سفارش با بررسی آیکون های کنار محصول به اطلاعات دقیقی درخصوص نحوه ارسال آن دست پیدا کنند.
 • ارسال های باربری، تیپاکس، چاپار، ماهکس و پست و ….: سفارش هایی که قرار است از طریق باربری، تیپاکس، چاپار، ماهکس و پست ارسال گردند، در صورتی که کالاهای کوچک قبل از ساعت ۱۴ و کالاهای بزرگ قبل از ساعت ۱۶ نهایی شده باشند، در همان روز تحویل باربری، تیپاکس، چاپار، ماهکس و پست خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.

شرایط و قوانین

 • اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
 • هزینه ارسال برای سایر شهرها براساس تعرفه های پستی است.
 • برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
 • لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
 • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
 • سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
 • برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.
 • در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی با کالا، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.
 • اگر درباره هزینه باربری نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به بخش هزینه های ارسال مراجعه کنید.

نحوه تحویل گرفتن

نحوه تحویل گرفتن کالاهای بزرگ برای مشتریان شهر اصفهان: در زمان ارسال کالا، مشتریان محترم موظف هستند قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از صحت و سلامت ظاهری کالاها مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر صحت و سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، همان روز موضوع را به فروشگاه اطلاع دهند و جهت اطمینان خاطر از کارکرد فنی دستگاه با خدمات پشتیبانی کالا تماس گرفته شود. توجه داشته باشید کالاهای بزرگ حتما باید توسط تکنسین آن برند نصب گردد که مشمول گارانتی شود. و اگر کالا از نظر فنی دارای ایراد باشد، جهت پیگیری با خدمات پشتیبانی محصول تماس حاصل نمائید، و نتیجه پیگیری را با فروشگاه سان کالا در میان بگذارید.
خریدار موظف است کالاهای صوتی و تصویری را تنها از نظر مدل کالا بررسی نماید و به هیچ عنوان نباید کالا را از جعبه خارج نماید، در غیر این صورت فروشگاه هیچ مسئولیتی تقبل نخواهد کرد.
جهت نصب کالا با خدمات پشتیبانی کالا تماس گرفته شود.

نحوه تحویل گرفتن کالاهای کوچک برای مشتریان شهر اصفهان: در مورد تحویل گرفتن تمام “کالاهای کوچک” مشتریان شهر اصفهان موظفند در زمان تحویل کالا، علاوه بر صحت و سلامت ظاهری، کالا را از نظر تست برقی نیز بررسی نماید و مشتریان شهرستان موظفند حداکثر ظرف ۲۴ ساعت (قبل از استفاده از کالا) کالا را تحویل بگیرند، و علاوه بر صحت و سلامت ظاهری، کالا را فقط از نظر تست برقی بررسی نمایند و در صورت مشکل، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد.

نحوه تحویل گرفتن کالاهای بزرگ برای مشتریان شهرستان: در زمان ارسال کالا، مشتریان محترم موظف هستند قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از صحت و سلامت ظاهری کالاها مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر صحت و سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، همان روز موضوع را به فروشگاه اطلاع دهند و جهت اطمینان خاطر از کارکرد فنی دستگاه با خدمات پشتیبانی کالا تماس گرفته شود. توجه داشته باشید کالاهای بزرگ حتما باید توسط تکنسین آن برند نصب گردد که مشمول گارانتی شود. و اگر کالا از نظر فنی دارای ایراد باشد، جهت پیگیری با خدمات پشتیبانی محصول تماس حاصل نمائید، و نتیجه پیگیری را با فروشگاه سان کالا در میان بگذارید.
خریدار موظف است کالاهای صوتی و تصویری را تنها از نظر مدل کالا بررسی نماید و به هیچ عنوان نباید کالا را از جعبه خارج نماید، در غیر این صورت فروشگاه هیچ مسئولیتی تقبل نخواهد کرد.

نحوه تحویل گرفتن کالاهای کوچک برای مشتریان شهرستان: در مورد تحویل گرفتن تمام “کالاهای کوچک” مشتریان شهرستان موظفند حداکثر ظرف ۲۴ ساعت (قبل از استفاده از کالا) کالا را تحویل بگیرند، و علاوه بر صحت و سلامت ظاهری، کالا را فقط از نظر تست برقی بررسی نمایند. در صورتی که کالا ایراد داشته باشد کالا را مرجوع نمایند، در صورتی که از دستگاه استفاده شود فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال برگشت کالا تقبل نخواهد کرد.

لطفاً توجه داشته باشید:
در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید باربری را امضاء نماید، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، با توجه به اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد.
باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند لوازم صوتی و تصویری) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

پرسش‌های متداول

 • پرداخت در محل

۱-      چطور می تونم مبلغ سفارشم رو در محل پرداخت کنم؟

مشتریان گرامی ساکن استان اصفهان، با انتخاب گزینه پرداخت در محل نیازی به پرداخت بیعانه برای ثبت سفارش خود ندارند و می توانند کل مبلغ سفارش را درب منزل پرداخت کنند.

مشتریان گرامی ساکن سایر استان های کشور با انتخاب گزینه پرداخت در محل، برای قطعی شدن سفارش خود بایستی ۲۵ درصد از مبلغ فاکتور را تحت عنوان بیعانه پرداخت کنند.

۲-      روش پرداخت در محل برای چه کالاهایی وجود دارد؟

در حال حاضر گزینه پرداخت در محل برای کالاهای سنگین فقط برای استان اصفهان قابل انتخاب است اما امکان انتخاب این گزینه برای سایر کالاها در سایر استان ها وجود دارد.

۳-    زمان تحویل کالا در سفارشات پرداخت در محل به چه صورته؟

سفارشات پرداخت در محل با توجه به نوع کالا تا سه روز کاری ارسال می شوند.

۴-     اگر هنگام تحویل کالا متوجه شدم که کالا آسیب دیده میتونم اون رو تحویل نگیرم؟

بله، در صورتی که آسیب در لحظه قابل مشاهده باشد، شما می‌توانید کالا را تحویل نگیرید.

 

 • ارسال رایگان

۵-     چه کالاهایی شامل ارسال رایگان هستند؟

کالاهایی که برچسب “ارسال رایگان به سراسر کشور” و “ارسال رایگان به اصفهان” دارند، شامل ارسال رایگان هستند. مشتریان می توانند هنگام ثبت سفارش با بررسی آیکون های کنار محصول به اطلاعات دقیقی درخصوص نحوه ارسال آن دست پیدا کنند.

۶-     شرایط ارسال رایگان برای مشتریان ساکن استان های اصفهان به چه صورت است؟

برای استان های اصفهان کرایه محاسبه شده و یا حمل رایگان تا درب منزل خواهد بود و هزینه های بالابری و … به عهده سان کالا نیست.

۷-    شرایط ارسال رایگان برای مشتریان غیر از استان اصفهان چگونه است؟

کرایه حمل در استان های غیر از اصفهان تا باربری شهر مقصد رایگان خواهد بود. سایر هزینه ها از جمله تاخیر در تحویل کالا، انبارداری، تخلیه و … برعهده سان کالا نیست.

 
روش ارسال

روش های ارسال

ارسال اکسپرس

ارسال اکسپرس

هزینه ارسال

هزینه ارسال

پیگیری سفارشات

پیگیری سفارشات

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.