دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

برندها

برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 114

اخوان

آشنایی با برند اخوان

هدف ما از ابتدا پیشگام بودن برای بیش از 50 سال بوده است. کارخانه در سال 1348 توسط آقاي محسن اخوان جم تاسيس گرديد. فعاليت توليدي اين گروه بزرگ تاکنون ادامه داشته است و توانسته ایم گامی بزرگ در جهت ارتقاء و پیشرفت کشورمان برداریم و بزرگترین کارخانه تولید لوازم توکار آشپزخانه را در دست داشته باشیم.

محصولات اصلی این شرکت از سال ۶۴ تاکنون علاوه بر سینک ظرفشویی ( توکار، روکار، شیشه‌ ای و زیر کورین ) تولید اجاق گاز صفحه‌ ای ( شیشه‌ ای، استیل لمسی ) انواع فر توکار به صورت برقی، برقی گازی و گازی، انواع هود آشپزخانه و گاز مبله بوده است. اخوان در نتیجه تعهد خود به کیفیت و طراحی های بسیار مدرن، توانسته است در محصولاتی با کیفیت بالا در صنعت لوازم آشپزخانه ایران از مزیت رقابتی قابل توجهی برخوردار شود و در نتیجه به طور مداوم سهم بازار و ظرفیت تولید خود را گسترش دهد و در توسعه طیف وسیعی از این گروه محصولات سرمایه گذاری کند و گامی بزرگ در جهت ارتقاء و پیشرفت کشورمان بر دارد و بزرگترین کارخانه تولید لوازم توکار آشپزخانه را در دست داشته باشد.

حدود ۳۶ مدل فر توکار در انواع طرح، رنگ، و سوخت مصرفی به همراه ۱۰۰ مدل گاز صفحه‌ ای و سینک ظرفشویی معرفی کرد.

محصولات شامل انواع هود، فر توکار، اجاق گاز، سینک ظرفشویی می باشد که در فروشگاه اینترنتی سان کالا آنلاین محصولات را می توانید به آسانی و مطمئن در دسته بندی ها و به همراه گارانتی اصلی شرکت تهیه کنید.

لیست قیمت محصولات اخوان akhavan:

لیست قیمت اجاق گاز

لیست قیمت اجاق گاز صفحه ای

لیست قیمت اجاق گاز مبله

لیست قیمت فر توکار

لیست قیمت هود

لیست قیمت هود مخفی

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.