منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.
برندها
برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 6 کالا از 6

اخوان

آشنایی با برند اخوان
هدف ما از ابتدا پیشگام بودن برای بیش از 50 سال بوده است.کارخانه اخوان در سال 1348 توسط آقاي محسن اخوان جم تاسيس گرديد. فعاليت توليدي اين گروه بزرگ تاکنون ادامه داشته است و توانسته ایم گامی بزرگ در جهت ارتقاء و پیشرفت کشورمان برداریم و بزرگترین کارخانه تولید لوازم توکار آشپزخانه را در دست داشته باشیم.

محصولات اصلی این شرکت از سال ۶۴ تاکنون علاوه بر سینک ظرفشویی ( توکار، روکار، شیشه‌ای و زیر کورین ) تولید اجاق گاز صفحه‌ای اخوان ( شیشه‌ای، استیل لمسی ) انواع فر توکار اخوان به صورت برقی، برقی گازی و گازی، انواع هود آشپزخانه و گاز مبله بوده است. اخوان در نتیجه تعهد خود به کیفیت و طراحی های بسیار مدرن، توانسته است در محصولاتی با کیفیت بالا در صنعت لوازم آشپزخانه ایران از مزیت رقابتی قابل توجهی برخوردار شود و در نتیجه به طور مداوم سهم بازار و ظرفیت تولید خود را گسترش دهد و در توسعه طیف وسیعی از این گروه محصولات سرمایه گذاری کند و گامی بزرگ در جهت ارتقاء و پیشرفت کشورمان بر دارد و بزرگترین کارخانه تولید لوازم توکار آشپزخانه را در دست داشته باشد.

حدود ۳۶ مدل فر توکار در انواع طرح، رنگ، و سوخت مصرفی به همراه ۱۰۰ مدل گاز صفحه‌ای و سینک ظرفشویی معرفی کرد.

محصولات اخوان شامل انواع هود، فر توکار، اجاق گاز، سینک ظرفشویی می باشد که در فروشگاه اینترنتی سان کالا آنلاین محصولات اخوان را می توانید به آسانی و مطمئن در دسته بندی ها و به همراه گارانتی اصلی شرکت تهیه کنید.

 

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست