منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

نمایش 1 - 24 کالا از 51

برفاب

آشنایی با برند برفاب
شركت برفاب در سال ۱۳۶۹ توسط مهندس عزت‏ الله صابری تأسیس شده است و در سال ۱۳۷۰ تولید و عرضه‌ ی اولین محصول خود، كولر آبی را آغاز كرده و پا در عرصه صنعت تاسیسات کشور نهاده است.

در سال‌ های اخيربرفاب فعاليت ‌های خود را بر توليد محصولات جديد و متنوع پايه‌ ريزی كرده تا سبد كالا های خود را كامل‌ تر كند. برفاب با توسعه‌ ی تخصص در كارشناسان خود و استفاده از نيروهای جوان و با‌ انگيزه در كنار مديران با ‌تجربه و آموزش پياپی آن ‌ها، زمينه را برای توسعه‌ ی هر چه بيش‌ تر مهيا كرده است. راه ‌اندازی خط توليد ماشين ‌لباسشویی دوقلو در سال ۱۳۸۷ نيز گام ديگری برای پاسخگویی به نياز‌های مشتريان به‌ حساب می‌آيد.

برند برفاب یکی از برندهای مطرح و به نام کشور در زمینه ی لوازم خانگی، کولر و ماشین آلات صنعتی است که هم در بازارهای داخلی و هم بازار کشورهای همسایه به دلیل کیفیت بالای محصولات مشغول به فعالیت می باشد.

هم‌ اكنون برفاب با توليد انواع كولرهای آبی، آبگرمكن‌ های گاز‌سوز و برقی، بخاری برقی، يخچال و فريزر، فریزر صندوقی، ماشين ‌لباسشویی دوقلو و اجاق گاز رومیزی، پنکه، سبد لوازم خانگی خود را كامل تر كرده است.

تمامی محصولات این برند هم توسط خود کمپانی برفاب گارانتی میشوند که این گارانتی تا 18 ماه پس از خرید و فعال سازی گارانتی آن معتبر است . در رابطه با نمایندگی های خدمات پس از فروش برفاب هم خیالتان از این بابت راحت باشد چون میتوان گفت به طور میانگین در تمام شهر های ایران نمایندگی این محصولات وجود دارد و اگر هم در شهر شما نمایندگی نداشت به احتمال 99 درصد در یکی از شهرهای نزدیک شما نمایندگی فعال دارد .

سان کالا آنلاین محصولات ایستکول را در دسته بندی های مختلف از جمله  كولرهای آبی، آبگرمكن‌ های گاز‌سوز و برقی، بخاری برقی، يخچال و فريزر، فریزر صندوقی، ماشين ‌لباسشویی دوقلو و اجاق گاز رومیزی، پنکه، برای خریدی آسان و مطمئن در سایت برای شما فراهم کرده است.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست