دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

برندها

برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 34

تولیپس

آشنایی با برند تولیپس

اگر امروز محصولات لوازم خانگی تولیپس را در بازار لوازم خانگی ایران مشاهده می کنید، دلیلش این است که در سال 1380 برای اولین بار نام تولیپس در بازار کشور معرفی شد.

شرکت صنايع الکتريکی ناسيونال ایران (سهامی خاص) یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدی ایرانی است که قدمتش به حدود نیم قرن می رسد.

محصولات تولیپس از سال 1380 وارد بازار لوازم خانگی ایران شده است. در حقیقت پروژه تولیپس با هدف عرضه لوازم خانگی با کیفیت و کارآیی مطلوب برای بازار ایران و با استفاده از دانش و استانداردهای موجود در شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران (پاناسونیک) وارد فاز عملیاتی شد. در خصوص استانداردهای مد نظر شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران می توان گفت که این استانداردها شامل استاندارد ملی ایران (ISIRI)، استاندارد اروپا (IEC)، استانداردهای ایمنی و استانداردهای شرکت پاناسونیک ژاپن می شوند.

در خصوص کیفیت لوازم خانگی این برند باید یادآور شد که کلیه مراحل فوق تحت نظارت سیستم تضمین کیفیت ایزو 9001- 2008 صادره از شرکت لویدز انگلستان صورت می گیرند.

همین امر سبب شده تا کیفیت محصولات برقی این شرکت در جایگاه قابل قبولی قرار گیرد چرا که تمامی استانداردهای ذکر شده برای افزایش کیفیت محصولات لوازم خانگی تولیپس با سخت گیری هرچه تمام تر از سوی مدیران بخش تولید تولیپس اجرا می شود

محصولات لوازم خانگی تولیپس Tulips شامل میکسر، چرخ گوشت، مولتی کوکر (پلوپز)، زودپز، چای ساز، دم آور، آبمیوه گیری سه کاره و چهارکاره، آون توستر، اتو ، جارو برقی، بخارشوی، پنکه، بخاری برقی، خردکن ، غذاساز، آب مرکبات گیر، مخلوط کن، تصفیه هوای و تلویزیون می شود.

محصولات توليدی اين شرکت داراي استاندارد ايمنی ايران می باشد. اين شرکت اولين دريافت کننده استاندارد تضمين کيفيت در توليد لوازم خانگی برقی در ايران می باشد (از شرکت لويدز ريجستر انگلستان) در حال حاضر دارای استاندارد تضمين کيفيت ISO 9001 – 2000 می باشد. خدمات پس از فروش لوازم خانگی تولیپس در کل کشور به عددی بالغ بر 400 مرکز خدمات می رسد.

 

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.