دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

برندها

برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 71

داتیس

آشنایی با برند داتیس

کارخانه تولیدی و صـنعتی داتیس در سـال ۱۳۸۵ در منطقه صنعتی ایوانکی در ۵۵ کیلومتری شرق تهران تاسیس شد و فعالیت خود را به صورت حرفه ای در زمینه تولید لوازم خانگی و آشپزخانه آغاز کرد.

این مجموعه در مدت کوتاهی توانســـــــت نیازهای لوازم خانگی بازار ایران را شناسایی کند و تا امروز توانسـته است بیش از ۱۲۰ نوع محصـول از جمله اجاق گاز صفحه ای، فر توکار، مایکروویو، هود آشپزخانه، سینک ظرفشویی و… را در این زمینه تولید کند.

مشتری مداری و نوآوری با توجه به نیازهای بازار و تولید محصولات با کیفیت از جمله شعارهایی بوده که مجموعه داتیس از ابتدای تاســـیس تاکنون ســـر لوحه فعالیت های خود قرار داده و بر همین اساس با برنامه ریزی درسـت و اصـولی مدیران و مهندسـان داتیس و تلاش شـبانه روزی کارکنان این مجموعه، ” گروه صنعتی و تولیدی داتیس ” در طی این سال ها موفق به اخذ گواهینامه ها و اسـتانداردهای داخلی و بین المللی متعدد شده است.

گروه داتیس دارای اسـتاندارد مدیریت کنترل کیفیت  (ISO 9001:2015) از TUV آلمان به شماره ردیابی 4753138 و دارنده گواهینامه اســتاندارد صــادرات به اروپا CE از آلمان به شماره TUV ردیابی 4753139 بوده و دارای نشـان استاندارد اجباری جمهوری اسلامی ایران به شماره ردیابی 7321212895 است.

نوآوری در طراحی و استفاده از قطعات با کیفیت از امتیازات محصولات داتیس است که محصولات این مجموعه را از سایر محصولات مشابه در بازار متمایز کرده است.

در همین راستا گروه داتیس در تولیدات خود از قطعات با کیفیت و با عمر بالا چون ســرشـعله ها و ســیم فندك های سـاباف ایتالیا در اجاق گازهای خود استفاده کرده است.

این برند همچنین موفق شــده اســـت برای اولین بار در ایران فرهای توکار با حجم ۷۸ لیتر و کنترل از راه دور، اجاق گازهای مجهز به قفل کودك، هودهای موزیکال، هودهای اکسیژن ساز ( آنیون ) و هودهایی که با اشاره دست راه اندازی می شوند را تولید کند.

لیست قیمت روز محصولات داتیس datees:

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.