منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.
برندها
برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 39

سام

آشنایی با برند سام
هلدینگ سام یک گروه صنعتی بزرگ در زمینه تولید، توزیع و خدمات پس از فروش لوازم خانگی است که با قدمتی نزدیک به سه دهه فعالیت در این عرصه، نام آشنای سبد محصولات لوازم خانگی در خانه ایرانیان است. این گروه متشکل از شرکت های سام الکترونیک،تکوین الکترونیک و ایماژفوم در زمینه تولید لوازم خانگی، شرکت سام سرویس در بخش خدمات پس از فروش و شرکت های سام پخش و حافظ پخش در زمینه توزیع محصولات این صنعت است .

سام با سرمایه گذاری مستقیم ایرانی و با رویکرد انتقال تکنولوژی روز دنیا در عرصه صنایع مذکور، ارتقاء عمق ساخت داخل، اشتغالزایی برای  مهندسان ایرانی و همچنین تامین نیاز بازار کشور از واردات مستقیم، پا به عرصه تولید داخلی گذاشت. گروه سام با بیش از دو دهه تجربه کماکان فعالیت خود را در قامت نماینده انحصاری محصولات صوتی، تصویری، خانگی و IT  سامسونگ الکترونیک سپری می کند و خدمات پس از فروش خود را به خانواده بزرگ سامسونگ ارائه می نماید .

این شرکت با بهرمندی از تلاش و تخصص جوانان ایران زمین و با انتقال تکنولوژی روز دنیا از کره جنوبی توانست در مدت کوتاهی به بالاترین سطح کیفیت در تولید و خدمات پس از فروش دست پیدا کند .

شـــرکت ســـام، بـــه پشـــتوانه ســـالها تجربـــه در زمینـــه تولیــد انــواع محصــوالت صوتــی و تصویــری و بــا اعتمــاد بـــه تـــوان و تفکـــر متخصصــــان ایرانـــی، تلویزیونهـــای ســـام را در ســـایزهای 32 الـــی 65 اینـــچ ماشین لباسشویی با موتور دایرکت درایو ، یخچال  و فریزر، جاروبرقی تولیـــد و روانـــه بـــازار کـــرده اســـت.  شـرکــت ســام ســـرویس در راســتای خدمت رسـانی هـر چه بیشــتر به مشـتریان تلویزیون های ســــام، مدت زمان گارانتـی ایـن محصـوالت را از 18 مـاه بـه 24 مـاه افزایـش داده اسـت و همچنیـن بـرای تلویزیـون هـای سـام، 6 مـاه ضمانـت تعویـض نیـز درنظـر گرفته شـده اسـت.

فروشگاه اینترنتی سان کالا آنلاین محصولات سام الکترونیک را در دسته بندی های مختلف از جمله یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی ، تلویزیون های 4K و جاروبرقی برای خریدی آسان و مطمئن در سایت برای شما فراهم کرده است.

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست