دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلتر براساس قیمت:

برندها

برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 53

سام

آشنایی با برند سام

هلدینگ سام یک گروه صنعتی بزرگ در زمینه تولید، توزیع و خدمات پس از فروش لوازم خانگی است که با قدمتی نزدیک به سه دهه فعالیت در این عرصه، نام آشنای سبد محصولات لوازم خانگی در خانه ایرانیان است. این گروه متشکل از شرکت های سام الکترونیک، تکوین الکترونیک و ایماژفوم در زمینه تولید لوازم خانگی، شرکت سام سرویس در بخش خدمات پس از فروش و شرکت های سام پخش و حافظ پخش در زمینه توزیع محصولات این صنعت است.

این شرکت با سرمایه گذاری مستقیم ایرانی و با رویکرد انتقال تکنولوژی روز دنیا در عرصه صنایع مذکور، ارتقاء عمق ساخت داخل، اشتغالزایی برای مهندسان ایرانی و همچنین تامین نیاز بازار کشور از واردات مستقیم، پا به عرصه تولید داخلی گذاشت.

این شرکت با بهرمندی از تلاش و تخصص جوانان ایران زمین و با انتقال تکنولوژی روز دنیا از کره جنوبی توانست در مدت کوتاهی به بالاترین سطح کیفیت در تولید و خدمات پس از فروش دست پیدا کند.

این شـــرکت ، بـــه پشـــتوانه ســـالها تجربـــه در زمینـــه تولیــد انــواع محصــوالت صوتــی و تصویــری و بــا اعتمــاد بـــه تـــوان و تفکـــر متخصصــــان ایرانـــی، تلویزیونهـــا را در ســـایزهای 32 الـــی 65 اینـــچ ماشین لباسشویی با موتور دایرکت درایو ، یخچال و فریزر، جاروبرقی تولیـــد و روانـــه بـــازار کـــرده اســـت.

فروشگاه اینترنتی سان کالا آنلاین محصولات سام الکترونیک را در دسته بندی های مختلف از جمله یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، تلویزیون های 4K و جاروبرقی برای خریدی آسان و مطمئن در سایت برای شما فراهم کرده است.

لیست قیمت روز محصولات سام الکترونیک sam electronic:

لیست قیمت تلویزیون

لیست قیمت ماشین ظرفشویی

لیست قیمت ماشین لباسشویی

لیست قیمت یخچال فریزر دوقلو

لیست قیمت یخچال و فریزر

لیست قیمت ساید بای ساید

لیست قیمت جاروبرقی

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.