دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

برندها

برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 3 کالا از 3

ناسا الکتریک

آشنایی با برند ناسا الکتریک

برند ناسا الکتریک با هدف تحقق شعار “نهایت امنیت، سلامت و آرامش” در تولید محصولات خانگی پا به عرصه ‌ی وجود گذاشت و خوشبختانه تاکنون توانسته به آن هدف پایبند بماند، تا محصولاتی را به عنوان سفیر ناسا الکتریک در خانه‌ های شما داشته باشد.

کلیه محصولات آشپزخانه ناسا الکتریک (چه محصولات برقی و چه محصولات غیر برقی) دارای 18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش دارند. از این رو شرکت رضایت و خشنودی مشتریان و مصرف کنندگان خود را اولویت هر چیزی قرار می دهد و یکی از اهداف آنان نیز افزایش مشتری های وفادار به مجموعه خود و رفع نیازهای آنهاست. شرکت اعتقاد دارد مشتریانی که از محصولات و خدمات شرکت ما استفاده کرده اند و راضی بوده اند بهترین بهره و دستاورد چندین ساله ماست که این دستاورد با هیچ سودی قابل جایگزین نخواهد بود.

محصولات برند ناسا الکتریک ساخت کشور چین و تحت لیسانس کشور آلمان هستند. بعد از مدت زمان اندکی این برند  شهرت جهانی پیدا کرد و به سرعت وارد بازارهای نوپای خاورمیانه از جمله ایران شد. برند ناسا الکتریک در سال 1392 وارد کشور شد و علامت تجاری خود را در حوزه لوازم خانگی و محصولات آشپزخانه به ثبت رسانید.

از آن پس محصولات ناسا به صورت قانونی از مبادی رسمی کشور وارد کشور شد و چندین سال است که در ایران محصولات آن به فروش می رسد و در این مدت کم مورد پسند شدید بانوان ایرانی قرار گرفته است.

محصولات آشپزخانه این برند، بسیار متنوع و با کارکرد متفاوت، با طراحی و ظاهری زیبا بوده و بالغ بر 250 محصول مهم و کاربردی آشپزخانه می باشد. لیست محصولات سبد این برند از بین سایر برندهای موجود در کشور متنوع ترین و بیشترین محصولات را داشته و محصولات آن روز به روز در حال ارتقا و پیشرفت هستند.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.