دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلتر براساس قیمت:

برندها

برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 96

کن

آشنایی با برند کن

اولین کارخانه تولید هود در کشور

در سال ۱۳۶۲ و با تلاش هایی شبانه روزی توانستیم اولین کارخانه تولید هود در کشور را تاسیس نماییم و به همین علت نیز، در ایران هود آشپزخانه همواره با نام هودکن شناخته شده و نام کن را با خود به یدک می کشد. این اولین بودن، اگرچه برای ما رضایت بخش بود، اما کافی نبود. پس هدف بعدی مان را روی گسترش کار، راه اندازی آزمایشگاه های مدرن تر، افزایش تنوع محصولی، استفاده از تکنولوژی های روز جهانی و همچنین بهرمندی از توان تخصصی مهندسین داخلی گذاشتیم.

اتفاق بزرگ و نقطه عطف بعدی در سال ۱۳۸۷ رقم خورد و شرکت، با نام گروه لوازم خانگی کن به ثبت رسید. این توسعه مجدد، ما را به سمت دستاوردهای بزرگ بعدی هدایت کرد.

در سال ۱۳۹۱ دست به توسعه ای دیگر زدیم و برند جدید کن تراست توسط هولدینگ لوازم خانگی کن به ثبت رسید تا باز هم کیفیت محصولاتمان ارتقا یابد و فضا برای حضور بیشتر آن در بین مشتریان مشکل پسند تر نیز فراهم شود. همزمان با این توسعه، ارائه سینک های آشپزخانه گرانیتی و همینطور شیرآلات آشپزخانه تمام استیل با ضمانت 5 ساله از طرف گروه لوازم خانگی کن، یک اتفاق بزرگ در صنایع و تولیدات داخل کشور را رقم زد.

شـــرکت کن بـــه پشـــتوانه ســـالها تجربـــه در زمینـــه تولیــد انــواع محصــوالت لوازم آشپزخانه و بــا اعتمــاد بـــه تـــوان و تفکـــر متخصصــــان ایرانـــی، هود، فر توکار، شیرآلات، اجاق گاز صفحه ای و سینک تولیـــد و روانـــه بـــازار کـــرده اســـت

سان کالا آنلاین محصولات کن (CAN) را در دسته بندی های مختلف از جمله هود، اجاق گاز، فر توکار، شیرآلات،سینک برای خریدی آسان و مطمئن در سایت برای شما فراهم کرده است.

لیست قیمت روز محصولات کن CAN:

لیست قیمت آون توستر

لیست قیمت اجاق گاز صفحه ای

لیست قیمت سینک

لیست قیمت فر توکار

لیست قیمت هود

لیست قیمت هود مخفی

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.