منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

نمایش 1 - 24 کالا از 39

آریستون

آشنایی با برند آریستون
برند آریستون در سال 1911 توسط فردی به نام ارل ریچاردستون در ایتالیا تاسیس شده است .کمپانی آریستون در حقیقت یکی از کمپانی های زیر مجموعه شرکت ایندزیت می باشد. این برند در زمینه تولید انواع محصولات لوازم خانگی فعالیت می کند آریستون همیشه در نظر داشته است تا برترین محصولات خود را همراه با نیاز خریداران طراحی کند، به عنوان مثال قطعا خریداران محصولاتی را می خواهند که مصرف انرژی کمی داشته باشند و در مقابل آن راندمان و کارایی بالایی داشته باشند که آریستون این نیاز آنان را برطرف کرده است و محصولات خوبی را با توجه به این ویژگی ها روانه بازار کرده است .
برند آریستون در سال 2000 توانست مالکیت شرکت Stinol در کشور روسیه را به دست آورد و همچنین در سال 2001 توانست کمپانی GDA در کشور انگلستان را از آن خود کند، با توجه به این موارد قطعا می توانید متوجه این نکته شوید که برند آریستون در طی سال های فعالیت خود توانسته پیشرفت بسیار بالایی را به دست آورد .
محصولات آریستون از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و به صورت کلی در زمینه محصولات لوازم خانگی، محصولات حرارتی و شستوشو فعالیت می کنند، از انواع محصولات آریستون می توان به مایکروویو ها، آبگرمگن ها، توستر، قهوه ساز ها، کتری برقی ها، انواع اجاق گاز ها، غذاساز ها، اسپرسوساز، ماشین لباسشویی ها، هود، سینک ظرفشویی و … نیز اشاره کرد .
آریستون با توجهی که به محیط زیست دارد در تلاش بوده است تا محصولاتی را روانه بازار کند که مصرف انرژی کمی داشته باشند به همین دلیل در سال 2013 و 2012 از آن به عنوان برند سبز جهانی نیز یاد می شود. در کل محصولات آریستون با توجه به کیفیت بالایی که دارند محوبیت بسیار زیادی را به دست آورده اند به گونه ای که محصولات آن ها به بیش از 150 کشور جهانی نیز صادر می شود. محبوب ترین محصول تولیدی آریستون ها پیکیج های آن می باشد که از آریستون می توان به عنوان پر فروش ترین برند پکیج در جهان یاد کرد.
” ایده های ما ، خانه شما ” نشان دهنده تمایل این برند به توجه به ترجیحات مصرف کنندگان و درک عمیقی از نیازهای انان است که نتیجتاً دستیابی به هر آنچه در منزل خود جستجو می کنند را ممکن می سازد .

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست