منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.
برندها
برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 25

دیپوینت

آشنایی با برند دنای
برند دیپوینت در سال ۱۳۹۳ پس از طی کردن تغییر و تحولاتی به وجود آمد و طی این تغییر و تحولان سه محصول جدید C5 ، T7 و D4 به خانواده دیپوینت پیوستند. با آغاز سال ۱۳۹۵ و افزایش حجم تولید از ۳۰۰ دستگاه در روز به ۷۸۰ دستگاه، شرکت دیپوینت سومین گام خود را در راستای چشم ‌انداز تولیدکننده پیشرو با رویکردی فناورانه برداشت. برند دیپوینت با تولید محصولاتی با کیفیت بالا و استفاده از فناوری های جدید و به روز در محصولاتش و از طرفی طراحی ظاهری بسیار زیبا و مدرن و همچنین متناسب با نیاز خانواده های ایرانی توانسته است به سمت تولید برتر داخلی گام برداشته و با برند های خارجی رقابت کند. اکثریت محصولات دیپوینت به کمپرسور اینورتر مجهز شدند که این تحول نقش به‌سزایی در بهینه ‌سازی مصرف انرژی و طول عمر محصولات ایفا کرد.
سرانجام در سال ۱۳۹۸ واحد تحقیق و توسعه دیپوینت با اخذ تاییدیه از معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری، در قالب اولین شرکت دانش‌ بنیان در حوزه لوازم خانگی با نام دیپوینت به ثبت رسید. همچنین ابتدای سال ۱۴۰۰ مرکز نوآوری و شتاب ‌دهی دیپوینت با حضور معاون علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری افتتاح شد. هم‌اکنون با افتتاح فاز دوم کارخانه دیپوینت در تابستان ۱۴۰۰، این مجموعه توانست در حوزه کارآفرینی فضایی پویا برای ۵۰۰ نفر به‌ طور مستقیم و با ظرفیت تولید ۱۵۰۰ دستگاه فراهم آورد.
از مزیت های خرید محصول از برند های ایرانی می شود به وجود گارانتی و خدمات پس از فروش نیز اشاره کرد، گارانتی و خدمات پس از فروش برند دیپوینت در بازار ایران برابر با مدت زمان 30 ماه می باشد و شما تا مدت زمان 30 ماه می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی آن را به نمایندگی برند دیپوینت در شهری که در آن زندگی می کنید ببرید و از خدمات پس از فروش این برند استفاده بکنید.
لازم به یادآوری است که برند دیپوینت در حال حاضر تنها به تولید یخچال لوکس می‌پردازد، انواع ارائه شده در بازار شامل یخچال دوقلو، مدل فریزر پایین و مدل فریزر بالا عنوان می‌شود.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست