دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

برندها

برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 46

الکترواستیل

آشنایی با برند الکترواستیل

یکی از بهترین تولیدکننده های یخچال فریزر ایرانی برند الکترواستیل است که در سال‌های متمادی توانسته سابقه کاری خود را درخشان کند. گوناگونی محصولات الکترواستیل و استفاده آن از موتورهای پر قدرت برای لوازم یخچال فریزر باعث شده است که این برند بتواند به راحتی جواب‌گوی خواسته های مشتری‌های خود باشد.

آغاز به کار شرکت با تولید محصولات صنعتی  ( یخچال و فریزرهای ویترینی , انواع آبسردکن و شیر سردکن , سردخانه ها و کانکس های سردخانه دار ) همراه بود، امروزه این بخش از فعالیت شرکت با تولید روزانه بیش از 100 دستگاه محصولات متنوع و متناسب با نیازهای شما جوابگوی بسیاری از درخواست های خاص، با تولید محصولات سفارشی در حد برندهای معتبر جهانی می باشد.
درسال 1360 با انتخاب برند “الکترواستیل” افق جدیدی در سیاست های تجاری شرکت در زمینه برندسازی ایجاد گردید و از آن سال به بعد فعالیت خود را با نام شرکت “الکترواستیل” ادامه داد.

در راه رسیدن به این هدف والا و در سال 1376 تولید اولین یخچال و فریزرهای خانگی بدون برفک را به عنوانِ امکانی جدید با بهره گیری از تجارب قبلی خود آغاز نمودیم و از آن زمان به بعد با توسعه این فعالیت توانسته ایم سهم قابل توجه ای در تامین نیازهای مشتریان به این گونه کالاها را کسب نماید.

ورود فناوری جدید نوفراست ( یخچال و فریزر بدون برفک ) شرکت را بر آن داشت تا با پیشنهاد بکارگیری این فناوری در فرآیند تولید یخچال و فریزهای خانگی توسط تولید کنندگان داخلی آن زمان گام جدیدی در این حوزه فعالیت برداشته شود، اما از آنجایی که طرح این موضوع با استقبال تولیدکنندگان داخلی مواجه نگردید، خود تصمیم به تولید این نسلِ مُدرن از محصولات برودتی گرفتیم.

شرکت الکترواستیل برای یخچال‌های خود از موتورهای معمولی و موتورهای اینورتر که از موتورهای جدید و با کیفیت عالی هستند، استفاده می‌کند. موتور اینورتر یخچال الکترواستیل به مقدار نیاز یخچال کار می کند و به همین دلیل بسیار کم مصرف و کم صدا می باشد. موتور اینورتر همان نوع از موتورهایی است که در بیشتر مدل‌های یخچال فریزرها استفاده می شود که عملکرد خوب و با کیفیتی را دارند.

الکترواستیل به آرامش شما می اندیشد، ما همواره در کنار شماییم.

محصولات الکترواستیل شامل انواع یخچال و فریزرها می باشد که در فروشگاه اینترنتی سان کالا آنلاین محصولات الکترواستیل را می توانید به آسانی و مطمئن در دسته بندی ها و به همراه گارانتی اصلی شرکت خرید کنید.

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.