دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

برندها

برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 42

انرژی

آشنایی با برند انرژی
گروه تولیدی و صنعتی انرژی بعنوان بزرگترین تولید کننده محصولات گرمایشی صنعتی و سرمایشی تبخیری در ایران فعالیت می نماید.

کارخانه انرژی در 26 خرداد 1348 تأسیس و در سال 1350 با هدف تولید محصولات گرمایش صنعتی شروع به فعالیت نمود. دامنه تولیدات این شرکت تا سال ۱۳۶۸، شامل : بخاری کارگاهی، آبگرمکن و هیتر نفتی بوده است.

در سال 1375 سومین مرحله از طول عمر انرژی با هدف دگرگونی و ساختار شکنی همه جانبه و فراگیر در جهت اصلاح زیربنای کلیه سیستم های شرکت آغاز گردید. این شرکت تا سال 1378 با فعالیت بسیار فشرده پرسنل خود توانست به تولید محصولات ارزنده ای در زمینه سرمایش تبخیری و گرمایش صنعتی دست پیدا کند.

در حال حاضر، شرکت انرژی با تنوع بالایی از محصولات گرمایشی شامل : یونیت هیترهای گازی، کوره های هوای گرم، هیترهای برقی، هیترهای نفتی و گازوئیلی و هیترهای تابشی سرامیکی و همچنین در حیطه سرمایش : کولرهای تبخیری سلولزی در ظرفیت های مختلف خانگی، تجاری و صنعتی دارای سبد کاملی از محصولات گرمایشی و سرمایشی می باشد.

شرکت انرژی دارای بیش از ۱۵۰ نمایندگی فروش در سطح کشور و همچنین واحد مرکزی خدمات پس از فروش مستقر در محل کارخانه است و با در اختیار داشتن بیش از ۲۴۰ نمایندگی خدمات پس از فروش یکی از متعهد ترین و مجرب ترین شبکه های توزیع کالا و خدمات در کشور را داراست.

شرکت انرژی با تولید هیترهای گازی هرماتیک در ظرفیت های ۱۸۰۰۰، ۲۵۰۰۰ و ۴۵۰۰۰ کیلوکالری، مترصد گرمایش منازل مسکونی و فضاهای تجاری – اداری بوده و جایگزین مناسبی برای بخاری های گازی خانگی است.

لیست قیمت روز محصولات انرژی energy:

لیست قیمت کولر آبی

لیست قیمت کولر آبی سلولزی

لیست قیمت هیتر گازی

لیست قیمت بخاری کارگاهی 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.