منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

نمایش 1 - 24 کالا از 39

ایستکول

آشنایی با برند ایستکول
شرکت تکران مبرد از سال ۱۳۵۶ فعالیت خود را با تولید یخچال های صنعتی در استان قم آغاز کرد. شرکت صنعتی تکران مبرد بزرگترین تولید کننده تخصصی آبسردکن ‌های دومنظوره و یخچال­­های سایز کوچک در کشور، از سال ۱۳۵۶ در تولید محصولات سردکننده صنعتی و تجاری(یخچال، فریزر، یخچال فریزر، آبسردکن ­های دومنظوره و تصفیه هوا) با برند تجاری “ایستکول” فعال بوده است. این شرکت توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت در گروه محصولی خود در صدر بازار ایران قرار گیرد. در  سال ۱۳۸۷ اولین خط تولید آبسردکن دومنظوره در ایران را راه اندازی نمود. در ادامه طی دهه های ۷۰ و ۸۰ تولیدات خود را در زمینه یخچال و فریزرهای سایز کوچک توسعه داد.

آبسردکن ‌ها و یخچال‌ های مختلف برند در طی سالیان متمادی کیفیت خودشان را حفظ کرده‌اند و به‌خاطر همین هم بوده که جوایز و تقدیرنامه‌های مختلفی نصیب شرکت شده است. از موفقیت‌ های ایستکول می‌توانیم به انتخاب‌ شدن به عنوان بهترین واحد صنعتی در سال ۱۳۹۵ اشاره کنیم.

ایستکول همواره با شناخت مختصات بازار، نیاز بیش از ۶۰% از سهم بازار کالای گروه خود را با سبد کالایی متنوع و با کیفیت  پاسخ داده تا همه جا (اداری، تجاری، درمانی، رفاهی و خانگی) امکان استفاده از آن وجود داشته باشد. محصولات تولید ایستکول دارای نشان استاندارد بوده و کیفیت مناسبی دارند. محصولات مونتاژی این برند هم اغلب علاوه بر تائیدیه موسسه استاندارد ایران، دارای گواهینامه و استاندارهای اتحادیه اروپا بوده و سطح کیفی مناسبی را ارائه می‌کنند.

به منظور ارائه خدمات بهنگام و در دسترس، کلیه محصولات ایستکول دارای ۲ سال گارانتی توسط ۳۰۰ نمایندگی خدمات پس از فروش در سراسر کشور پشتیبانی می شود.

محصولات برند ایستکول در دسته‌بندی‌های زیر تولید و به بازار عرضه می‌شوند:

یخچال ایستکول
آب‌سردکن خانگی و اداری ایستکول
فریزر ایستکول در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف
دستگاه تصفیه هوا ایستکول

تمامی لوازم جانبی مربوط به این محصولات هم از سوی خود برند ایستکول تولید می‌شوند.

سان کالا آنلاین محصولات ایستکول را در دسته بندی های مختلف از جمله    آبسردکن، یخچال فریزر، تصفیه هوا برای خریدی آسان و مطمئن در سایت برای شما فراهم کرده است.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست