منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.
برندها
برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 16 کالا از 16

ایکس ویژن

آشنایی با برند ایکس ویژن
شروع به کار و داستان شکل ‌گیری هر برند از روزهایی شروع می‌شود که جرقه یک ایده، تبدیل به اقدامی موثر شده و تلاش مستمر باعث پیشرفت آن برند در گذر زمان می‌شود. بیش از 15 سال پیش، ایکس ویژن با جرقه ‌ای از ایده تولید محصولات با کیفیت ایرانی، راه خود را آغاز کرده و امروز تبدیل به خانواده بزرگی با سبد کالاهای متعدد شد که با جلب اعتماد شما همراهان، به زیر سقف و خانه شما قدم گذاشت. ایکس ویژن به پشتوانه سال ‌ها تجربه و فعالیت حرفه ‌ای مجموعه مادیران در سال ۱۳۸۵ به‌ منظور تولید محصولات صوتی و تصویریراه‌ اندازی شد، مسیر خود را در جهت پیشرفت و ارتقای کیفیت محصولات خود ادامه داده و امروز به یکی از گزینه‌ های مورد اعتماد مردم در زمینه لوازم صوتی و تصویری و خانگی تبدیل شده است.

ایکس ویژن یکی از برندهای فعال در صنعت صوتی و تصویری و لوازم خانگی بازار ایران است که در سال‌ های اخیر، بیش ‌از پیش در کانون توجه قرار گرفته و با هدف رفع نیاز مصرف‌ کنندگان ایرانی محصولاتی همگام با تکنولوژی جهانی عرضه می‌کند.

ایکس ویژن از خطوط تولید به ‌روز استفاده کرد و توانست در زمانی کوتاه جایگاه مناسبی در بازار ایران بیابد و با برندهای محبوب کره‌ای رقابت کند. برند ایکس ویژن در ابتدا تلویزیون و گیرنده دیجیتال تولید می‌کرد؛ اما در ادامه تنوع محصولات تولیدی‌ اش را افزایش داد. نخستین محصول برند ایکس ویژن، تلویزیون ۳۲ اینچ LCD مدل 32IM11  بود که سال ۱۳۸۵ دردسترس مشتریان قرار گرفت.

ایکس ویژن به‌ مرور زمان تنوع تلویزیون‌ هایش را افزایش داد تا پاسخ‌ گوی انواع سلیقه ‌ها باشد. تلویزیون‌ های ایکس ویژن انواع مختلفی را شامل می ‌شد؛ از تلویزیون‌ های معمولی تا هوشمند و با کیفیت‌ های HD تا 4K و در ابعاد ۲۴ تا ۶۵ اینچی.

ایکس ویژن می‌گوید شبکه توزیعی با بیش از دو هزار نماینده پخش در سراسر ایران دارد که از این شبکه فروش گسترده بیش از دویست فروشگاه نماینده اختصاصی و برند شاپ ایکس ویژن هستند. طبق جدیدترین نظرسنجی ‌ها، بیش از ۷۰ درصد از مردم ایران ایکس ویژن و محصولاتش را می‌شناسند.

خدمات پس از فروش مادیران با بیش از 50 سال فعالیت موفق در ارائه خدمات پس از فروش، ضامن خریدی مطمئن از محصولات ایکس ویژن است. محصولات صوتی و تصویری ایکس ویژن با 24 ماه و محصولات لوازم خانگی ایکس ویژن با 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر مادیران عرضه می‌شوند

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست