منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

نمایش 1 - 24 کالا از 52

بست

آشنایی با برند بست
داستان ما از سال ۸۷ شروع شد؛ جایی که تصمیم گرفتیم به عنوان زیر مجموعه ‌ای از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک،‌ لوازم خانگی اقتصادی و با کیفیت تولید کنیم. ما معتقدیم که خانواده‌ های ایرانی شایسته ‌اند در خانه‌ های خود از محصولات با کیفیت و زیبا استفاده کنند؛ محصولاتی با قیمت مناسب که مدتی طولانی در چرخه مصرف و کنار خانواده ‌ها می‌مانند! این سه کلمه محصولات بُست را به خوبی توصیف می ‌کنند: ساده، بادوام، باکیفیت.

پس از موفقیت این مجموعه در تولید یخچال فریزرهای نوفراست، تولید کولرهای اسپیلت و آبسردکن‌ های اتوماتیک نیز در فاز اول بصورت مونتاژ در دستور کار قرار گرفت که با توجه به رعایت اصل اساسی مورد توجه این مجموعه که ارایه محصولات با کیفیت می‌باشد.

محصولات این کارخانه با قیمت رقابتی و طراحی زیبا و ساده به بالا رفتن کیفیت زندگی مردم و اقتصاد خانواده کمک می‌کنند. این محصولات با کیفیت و بادوام همگی با ضمانت انتخاب الکترونیک که از معتبر‌ترین ضمانت ‌نامه‌ های لوازم خانگی ایرانی‌ می باشد عرضه می‌ شوند و همین امر باعث شده تا این محصولات مدت زمان بیشتری در چرخه مصرف بمانند.

از افتخارات این شرکت دریافت ۱۳ دوره متوالی گواهینامه و ۱۱ دوره متوالی تندیس طلایی عالی ترین‌ نشان رعایت حقوق مصرف ‌کنندگان طی سال ‌های ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۹ و بیش از ۲۵۰۰ سرویس‌ کار مجاز در کشور است

محصولات ما با قیمت رقابتی و طراحی ساده به بالا رفتن کیفیت زندگی مردم و اقتصاد خانواده کمک می‌کنند. این محصولات بادوام،‌ همگی با ضمانت انتخاب الکترونیک که از معتبر‌ترین ضمانت ‌نامه‌ های لوازم خانگی ایرانی ‌است، عرضه می‌ شوند و همین امر باعث شده تا این محصولات مدت زمان بیشتری در چرخه مصرف بمانند. علاوه بر این، بُست با تمرکز بر تولید ملی، به اشتغال نیروهای متخصص و جوان ایرانی کمک می‌کند.

تولیدات محصولات بست شامل کلیه لوازم خانگی :

یخچال فریزر Bost
لباسشویی بست
اجاق گاز بست
تلویزیون بست
جارو برقی Bost

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست