دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلتر براساس قیمت:

برندها

برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 52

بست

آشنایی با برند بست

داستان ما از سال ۸۷ شروع شد؛ جایی که تصمیم گرفتیم به عنوان زیر مجموعه ‌ای از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک،‌ لوازم خانگی اقتصادی و با کیفیت تولید کنیم. ما معتقدیم که خانواده‌ های ایرانی شایسته ‌اند در خانه‌ های خود از محصولات با کیفیت و زیبا استفاده کنند؛ محصولاتی با قیمت مناسب که مدتی طولانی در چرخه مصرف و کنار خانواده ‌ها می‌ مانند! این سه کلمه محصولات بُست را به خوبی توصیف می ‌کنند: ساده، بادوام، باکیفیت.

پس از موفقیت این مجموعه در تولید یخچال فریزرهای نوفراست، تولید کولرهای اسپیلت و آبسردکن‌ های اتوماتیک نیز در فاز اول بصورت مونتاژ در دستور کار قرار گرفت که با توجه به رعایت اصل اساسی مورد توجه این مجموعه که ارایه محصولات با کیفیت می‌باشد.

محصولات این کارخانه با قیمت رقابتی و طراحی زیبا و ساده به بالا رفتن کیفیت زندگی مردم و اقتصاد خانواده کمک می‌کنند. این محصولات با کیفیت و بادوام همگی با ضمانت انتخاب الکترونیک که از معتبر‌ترین ضمانت ‌نامه‌ های لوازم خانگی ایرانی‌ می باشد عرضه می‌ شوند و همین امر باعث شده تا این محصولات مدت زمان بیشتری در چرخه مصرف بمانند.

از افتخارات این شرکت دریافت ۱۳ دوره متوالی گواهینامه و ۱۱ دوره متوالی تندیس طلایی عالی ترین‌ نشان رعایت حقوق مصرف ‌کنندگان طی سال ‌های ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۹ و بیش از ۲۵۰۰ سرویس‌ کار مجاز در کشور است

محصولات ما با قیمت رقابتی و طراحی ساده به بالا رفتن کیفیت زندگی مردم و اقتصاد خانواده کمک می‌کنند. این محصولات بادوام،‌ همگی با ضمانت انتخاب الکترونیک که از معتبر‌ترین ضمانت ‌نامه‌ های لوازم خانگی ایرانی ‌است، عرضه می‌ شوند و همین امر باعث شده تا این محصولات مدت زمان بیشتری در چرخه مصرف بمانند. علاوه بر این، بُست با تمرکز بر تولید ملی، به اشتغال نیروهای متخصص و جوان ایرانی کمک می‌کند.

لیست قیمت محصولات بست bost:

لیست قیمت اجاق گاز

لیست قیمت اجاق گاز مبله

لیست قیمت تلویزیون

لیست قیمت جاروبرقی

لیست قیمت ماشین لباسشویی

لیست قیمت مینی واش

لیست قیمت یخچال فریزر دوقلو

لیست قیمت یخچال و فریزر 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.