دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

برندها

برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 20 کالا از 20

تکنوگاز

آشنایی با برند تکنوگاز

هسته اولیه تکنـوگـس، ۶۰ سـال پیش به ‌وسیله برادران خوش ‌ذوق و با استعداد کانتیـنی در کارگاه کوچکـی در سـاحل رودخـانه پـو در منـطقــه تیــری GUALTIERI واقــع در ایمیـلیـا رومـاگنـا EMILIA ROMAGNA ایجـاد شـد. هـردوی آن‌ ها جــوان بودند و تصـمیم گرفتـند، انقلابی بزرگ در لوازم ‌خانگی آشــپـزخــانـه ایجـاد کننـد.

زمـانی که تمـامی تولیـد کننـدگان مشغـول سـاخت وسـایل ابتـدایی و سـاده بودند، تکنوگس با یکپـارچه کـردن صفحـه روی اجـاق و کپسـول گـاز، آن‌ ها را به یک وسـیله واحـد تبدیـل کـرد و نـام Mobilfornello را به معنـای اجـاق مبلــه برای آن انتخـاب کـرد.

ویژگی‌ های منحصربه‌ فرد در آشـپزی، صنـعتی و هنـر و معمـاری همگی در محصـولات تکنـوگـس (تکنوگاز) متبلـور شـده است. کمپانـی تکنوگس، از بدو تأسیس تاکنون همـواره در دهه ‌های مختلف تحـولات بدیعـی را رهبـری نمـوده است. این تحـولات منشأ تغییـرات عظیـمی بوده است که در ادامـه به آن می‌ پردازیم.

دهه ۷۰ درراه دروازه‌های جهـــــانی
در این دهـه تکنوگس نمـاد سلیـقه، ابتـکار و خلاقیـت در صنـعت پخت و پز به شمـار می‌رود. ارائه اجاق ‌گازهای صفحه ‌ای با کـاربری آسـان، نـوآوری جدیـد کمپـانی تکنوگس در ایـن دهـه بشـمار می‌ رود که ایـن اجاق‌ گازهای صفحه ‌ای در ابعـاد مختـلف پاسخـگوی سلیقه‌ های مصرف‌ کنندگان در ابعـاد جهـانی بود و راه را برای جهانی ‌شدن تکنوگس (تکنوگاز) ایتـالیـا همـوار نمود.

دهه ۸۰ رهـبری به سبک ایتــالیــایی
همچنان که اجاق ‌گازهای صفحه‌ ای تکنوگس بازارهای جهـانی را به تسخیـر خود درآورده بود، ارائهٔ فر توکار، فرآینـد ارائهٔ اجاق ‌گازهای مـدرن را کامل نمـود که این عمـل به معنـای مغلـوب کـردن رقبـای سنتـی آن زمـان بود. تکنوگس ایتـالیـا عملاً رهبـری بازار اجاق‌ گاز را به دست گرفت. در این دوره لوازم‌ خانگی پخت ‌و پز، جای خود را در مبلمـان منـازل بازنمود.

دهه ۹۰ تحـــــول با تولیـــد مکانیــــزه
اتوماسیـون تولیـد، مدیریـت انبـارهای محصـول و قطعـات، کمپـانی تکنوگس را در تولیـد اجاق ‌گازهای با زیبـایی منحصربه ‌فرد و کـارایی استثـنایی را کمک شـایانی نمـود. تولیـد اجاق ‌گازهایی با فنّاوری روز که علاوه بر کـارایی بالا، ایمنـی و راحتـی و زیبـایی را برای محیـط آشـپزخـانه به ارمغـان می‌ آورد از سـوی خانم‌ های خانـواده با استقـبالی کم‌ نظیر روبـرو گردید.

سال ۲۰۰۰ تولید و صادرات با محوریت ارضای سلایق بین‌المللی
کمپـانی تکنوگس ایتـالیـا، این بار تسخیـر همه ‌جانبه بـازارهای بین‌المللی را هـدف قـرار داده بود. تولیـد اجاق ‌گاز کابینـتی مـدرن و همچنین تولیـد انـواع هـاب و فـرهای توکـار از یک ‌طرف، همچنین تولیـد محصـولاتی که مطابقـت بسیـار زیـادی با سلیقه ‌های جوامـع هـدف داشت، تکنوگاز ایتـالیـا را در مسیـر همـوار بازارهای صـادراتی قرارداد. محصولات این کارخانه با قیمت رقابتی و طراحی زیبا و ساده به بالا رفتن کیفیت زندگی مردم و اقتصاد خانواده کمک می‌ کنند.

تولیدات محصولات تکنوگاز tecnogas شامل کلیه لوازم خانگی :
1. فر توکار TecnoGas
2. هود TecnoGas
3. اجاق گاز TecnoGas

 

 

 

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.