دسته بندی محصولات
۱۷+

دسته بندی دیگر

فیلتر براساس قیمت:

برندها

برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 310

جی پلاس

آشنایی با برند جی‌ پلاس

جی‌ پلاس نتیجه تجربیات گلدیران و از زیر مجموعه های شرکت گلدیران است. یکی از برندهای ایرانی موفق در زمینه تولید لوازم خانگی، محصولات الکترونیکی و لوازم برقی است. که با ارائه محصولاتی با کیفیت و با طراحی‌ های به روز، سعی کرده تا بازار لوازم خانگی داخلی و کشورهای خاورمیانه را به خود جذب کند.

این برند توانست در هشتمین نظرسنجی سالانه برند محبوب مصرف ‌کنندگان، در سه گروه محصولی ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و تلویزیون عنوان برند محبوب و تندیس طلایی برترین برند را از آن خود کند. این یک برند تازه نفس است که توانسته با ارائه کیفیت و قیمت مناسبه تلویزیون، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، تصفیه هوا، کولر، مانیتور و موبایل به فروش بالایی دست بیابد.

انواع محصولات

برند جی پلاس تمام محصولات خانگی، محصولات برقی و محصولات الکترونیکی مورد نیاز افراد مختلف جامعه را تولید می‌کند. محصولات متنوع این برند به ‌صورت لوازم خانگی مثل تلویزیون، ماشین لبا‌سشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، یخچال و فریزر و دی ‌وی ‌دی پلیر و لوازم الکترونیکی مثل گوشی هوشند، مانیتور هوشمند و وایت ‌برد هوشمند، سایر لوازم مثل دستگاه تصفیه‌ کننده هوا را باکیفیت و مقرون ‌به ‌صرفه تولید میکند.

لیست قیمت روز محصولات جی پلاس Gplus:

لیست قیمت تلویزیون

لیست قیمت ماشین ظرفشویی

لیست قیمت ماشین لباسشویی

لیست قیمت مایکروویو

لیست قیمت یخچال فریزر دوقلو

لیست قیمت ساید بای ساید

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.