منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.
برندها
برندی برای نمایش وجود ندارد

نمایش 1 - 24 کالا از 207

جی پلاس

آشنایی با برند جی‌ پلاس

نزدیک به سه دهه از حضور  گلدیران در خانه  ایرانیان  می‌گذرد. گلدیران پیش از این، سال‌ها به‌عنوان نمایندگی ال‌جی به فعالیت ادامه می‌داد و در این زمینه، عمکلرد بسیار خوبی داشت.

جی‌ پلاس نتیجه تجربیات گلدیران و از زیر مجموعه های همین شرکت است، جی پلاس یکی از برندهای ایرانی موفق در زمینه تولید لوازم خانگی، محصولات الکترونیکی و لوازم برقی است. که با ارائه محصولاتی با کیفیت و با طراحی‌ های به روز، سعی کرده تا بازار لوازم خانگی داخلی و کشورهای خاورمیانه را به خود جذب کند.

برند جی پلاس توانست در هشتمین نظرسنجی سالانه برند محبوب مصرف ‌کنندگان، در سه گروه محصولی ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و تلویزیون عنوان برند محبوب و تندیس طلایی برترین برند را از آن خود کند. جی پلاس یک برند تازه نفس است که توانسته با ارائه کیفیت و قیمت مناسبه تلویزیون، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، تصفیه هوا، کولر، مانیتور و موبایل به فروش بالایی دست بیابد.

انواع محصولات جی پلاس

این برند تمام محصولات خانگی، محصولات برقی و محصولات الکترونیکی مورد نیاز افراد مختلف جامعه را تولید می‌کند. محصولات متنوع این برند به ‌صورت لوازم خانگی مثل تلویزیون، ماشین لبا‌سشویی، ماشین ظرف‌شویی، کولر گازی، یخچال و فریزر و دی ‌وی ‌دی پلیر و لوازم الکترونیکی مثل گوشی هوشند، مانیتور هوشمند و وایت ‌برد هوشمند، سایر لوازم مثل دستگاه تصفیه‌ کننده هوا را باکیفیت و مقرون ‌به ‌صرفه تولید میکند.

در فروشگاه اینترنتی سان کالا آنلاین محصولات جی‌ پلاس را می توانید مشاهده نمایید از جمله یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی و همچنین خریدی آسان و مطمئن را در سان کالا آنلاین تجربه کنید.

 

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست