منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

نمایش 1 - 5 کالا از 5

دلونگی

آشنایی با برند دلونگی
شرکت دلونگی به عنوان یک کارگاه کوچک قطعه ساز صنعتی در سال ۱۲۸۱ خورشیدی، تأسیس شد و در سال ۱۳۲۹ خورشیدی، به ثبت رسید. این شرکت در ابتدا، یک تولید کننده عمده گرم کننده‌ ها و هواسازهای قابل حمل بود، که بعدها با بسط فعالیت‌ های خود، به تولید انواع لوازم خانگی پرداخت.

دلونگی،‌ همچون گوچی و آرمانی، اعتبار صنعت ایتالیا است. هر جای دنیا، نام دلونگی به ذهن برسد، طعم قهوه ساز ایتالیایی به مشام عاشقان قهوه می رسد.

گویا خاندان دلونگی، همه در کار قهوه بوده اند که میراث آنها، برای نسل های پس از خود، قهوه بوده است و بس! اما دلونگی ها، قبل از ورود به دنیای صنعتی و قهوه، چوب بر بودند.

شرکت دلونگی، جمعاً با سازماندهی کردن ۱۳ بخش تولیدی و ۳۰ شرکت توزیع کننده بین‌المللی، محصولات خود را در بیش از 120 کشور جهان، از جمله ایران به فروش می رساند.

شرکت دلونگی محصولات بسیار متنوعی را تولید و به بازار عرضه می کند. در واقع برند دلونگی تمام محصولات خود را با طراحی خاص و با استفاده از قطعات لوکس تولید می کند و توانسته است محصولات خود را به دلیل عملکرد عالی به کشورهای متعددی عرضه کند. انواع لوازم خانگی برند دلونگی عبارت هستند از:

اسپرسوساز
چای ساز

دلونگی تجربه های منحصر به فردی از قهوه ایجاد می کند. دستگاه های قهوه ساز آن به لطف فناوری، طراحی و گزینه ای برای سفارشی کردن نوشیدنی هایی که سرو می کنند، نیازهای مختلف عاشقان قهوه در سراسر جهان را برآورده می کنند. از دانه های قهوه تک منشا گرفته تا مرغوب ترین قهوه آسیاب شده، دلونگی به شما امکان می دهد قهوه را همانطور که می خواهید صرف کنید، فقط با فشار دادن یک دکمه روی یک دستگاه فوق اتوماتیک یا تکرار کاری که یک باریستا با راه حل دستی انجام می دهد، سرو کنید.

 

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست