حریم خصوصی

سیاست های حفظ حریم خصوصی در شرایط و قوانین هم باید نوشته شود.

سیاست های حفظ حریم خصوصی در قالب یک سند الکترونیکی و به عنوان قرارداد الکترونیکی (سند قانونی بین کاربر و سان کالا)، در جهت احترام به حریم شخصی کاربران سایت تنظیم شده است. پذیرش “سیاست های حفظ حریم خصوصی”، نیازمند هیچگونه امضای فیزیکی، الکترونیکی و یا دیجیتال نمی باشد. لطفاً سیاست های حریم خصوصی را با دقت مطالعه کنید. تمامی مطالب و فعالیت های سایت سان کالا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است، همچنین هرگونه استفاده و فعالیت کاربر در هر قسمتی از سایت، به منزله پذیرش تمامی قوانین سان کالا، پذیرش سیاست های حفظ حریم خصوصی و آگاهی از نحوه استفاده از خدمات سان کالا می باشد.
فروشگاه سان کالا با گستره‌ای از کالاهای متنوع، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش و آسان یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که فروشگاه سان کالا از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.
فروشگاه سان کالا تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، سان کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
سان کالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای سان کالا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
سان کالا ممکن است اطلاعات کامپیوتر شما، از جمله آدرسIP، سیستم عامل و نوع مرورگر را جمع آوری کرده و جهت مدیریت و اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار دهد. این امر شامل داده‌های آماری درباره الگوها و عملکرد جستجوی شما در اینترنت بوده و نمی‌تواند هویت شما را تعیین کند.
کوکی ها بسته‌های کوچک اطلاعاتی هستند که سان کالا روی کامپیوتر شما ذخیره می‌کند. هنگامی که شما وارد سایت سان کالا می‌شوید، سیستم های این سایت کوکی هایی را روی کامپیوتر شما ذخیره خواهد کرد. کوکی ها به دفعات بعدی بازدید از سایت سرعت بیشتری می‌دهند. همچنین کوکی ها به فروشگاه اینترنتی سان کالا اجازه می‌دهد تا بتواند ترافیک سایت را کنترل و نظارت کرده و محتوای سایت را برای شما شخصی سازی نماید. شما می‌توانید با فعال کردن تنظیمات خاص در مرورگر کامپیوتر خود از ذخیره کوکی ها جلوگیری کنید، در این صورت ممکن است نتوانید از برخی قابلیت‌های ویژه سایت ما استفاده نمایید.
در صورتی که تمایلی به دریافت اخبار تازه ها، فروش ویژه و …. سان کالا را ندارید، می توانید از طریق کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل اقدام نمایید.

 


این رویه و قوانین سان کالا تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر کالا های قابل ارائه این مجموعه و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، سان کالا حق تغییرات آتی در قوانین را بـدون اعـلام قبلـی بر خود محفوظ می داند و بازدید کننده موظف به کسب آگاهی از این تغییرات به همین طریق و در همـین قـسمت از سایت می باشد. بدیهی است ادامه استفاده از خدمات سایت به هر نحو دلیل بر پـذیرفتن شـرایط جدیـد خواهد بود.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه ادعا علیه سان کالا را از خود سلب می‌کند.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با شماره تماس زیر دفتر مرکزی فروش سان کالا ارتباط برقرار کنید.
شماره تماس : ۳۴۰۰۰-۰۳۱ زمان پاسخگویی ۱۰ صبح الی ۱۸ شب

ارسال هرگونه پیامک یا تماس تلفنی تحت عنوان سان کالا با هر شماره ی دیگری به منزله ی تخلف و سو استفاده از نام سان کالا است و در صورت دریافت چنین پیامی سان کالا را جهت پیگیری قانونی مطلع سازید.

عرضه ی محصولات و کالاها در فروشگاه اینترنتی سان کالا بر اساس کد مدل های اعلام شده از شرکت سازنده میباشد که در صورت ایجاد تغییرات در کالا و عرضه ی آن با کد مدل قبلی مسولیتی متوجه این سایت نخواهد بود.

همچنین سان کالا به اطلاع مشتریان و کاربران میرساند که در صورت ایجاد تغییرات در کد مدل محصولات توسط شرکت سازنده /عرضه کننده و جایگزینی کد مدل جدید و یا عدم تطابق آن با مدل های قبلی ، هیچ گونه مسولیتی متوجه سان کالا نخواهد بود و کاربران با اعلام رضایت خود حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

 

 

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.